Hakkımızda

s 9

BALDAN SİLİNDİR KİRALAMA

 

2004 yılında asfalt firması olarak başlangıç yapan Baldan, yıllar içinde bünyesine kattığı iş makineleri ile iş makinesi kiralama ve 2. El sektöründe büyük bir firma olmayı başarmıştır.

 

Baldan Makine bünyesinde silindir, mini yükleyici, finişer, traktör, distribütör, ekskavatör ve kamyon ile 100’e yakın iş makinesi bulundurmaktadır.
Tüm makinelerimizin bakımları sürekli olarak yapılmakta ve makinelerimizin, makine mühendisleri bakım formları ve gerekli iş güvenlik ekipmanları bulunmaktadır. İş makinelerimizin tesliminde isteğe göre tüm bakım formları verilmektedir. İş makinelerimizin nakli Türkiye’nin her yerine sorunsuz olarak yapılmakta ve operatörlü – operatörsüz olmak üzere kiralama yapılabilmektedir.

MİSYONUMUZ

Baldan Makine olarak hedeflediğimiz yolda emin adımlarla ilerliyor, daha çok iş makinesi ile daha çok kitleye ulaşarak insanlarımızın işlerini kolaylaştırmaya devam ediyoruz.

VİZYONUMUZ

Globalleşen dünyada girişimcilikten korkmayıp yurt içinde hizmetin öncülerinden biri haline gelip yurt dışına açılmayı hedefliyoruz.

WhatsApp chat